Осінній номер інформаційного вісника «Миколаївська громада сьогодні» чекає на своїх прихильників

Культура | 17:07, 15.11.2021
 Поделиться

Поделиться в

Шановні мешканці Миколаївської територіальної громади!

До вашої уваги осінній номер нашого вісника «Миколаївська громада сьогодні». Осінь-золота та мальовнича пора року. Сонце світить ще по-літньому, прагнучи віддати останнє, нерозтрачене влітку тепло. На блакитному чистому небі поки ще немає важких хмар, ось тільки вітер став різким та поривчатим, вже відчувається свіжа прохолода ранкового пробудження природи… Осінь — час мріяти й дивитися різнокольорові сни, запивати холод найкращим жасминовим чаєм. Яка різниця, що там за вікном:сірий ранок чи морозний іній на зеленій ще траві… Або перші холодні дощі, які вас восени ну анітрохи не засмучують! Осінь — час парасольок, що давно застоялися в кутку.

Час нових плащів і резинових чобіт, щоб особисто дізнатися глибину й кількість калюж. Осінь не час сумно зітхати та сумувати за промайнулим літом. Осінь — час віршів про сумну пору року, про листопад, примхи погоди … Осінь — привід подумати, відчути «тут» і «зараз». І, звичайно, кохати, всупереч всім законам природи! Осінь — пора року, коли люди повинні зігрівати один-одного своїми словами, своїми почуттями, своїми поцілунками..і тоді вам ніякі осінні катаклізми не страшні… В сьогоднішньому номері, як завжди, багато інформації за минулі місяці, влаштовуйтеся зручніше- на вас чекають приємні хвилинки відпочинку!

Інформаційний бюлетень ви можете знайти в магазинах, бібліотеці, в закладах освіти, культури, в міській раді безкоштовно! Приємного перегляду!

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: