Пасха 2020 у Миколаївці: звернення міського голови до мешканців громади

Общество | 11:56, 14.04.2020
 Поделиться

Поделиться в

Шановні мешканці Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади!

За тиждень ми всі будемо святкувати Світле Христове воскресіння. Цей день вважається одним з головних християнських свят, через те, що пов’язаний з Воскресінням Ісуса Христа, з відродженням життя і даруванням людям можливості здобути вічне життя.

Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації особливо в такий непростий період, який наша країна переживає сьогодні. Не дивлячись на життєві проблеми та негаразди, воно нам дає віру в себе і опору у житті. В цьому році ми будемо відзначати свято в умовах карантину.

Керівникам релігійних організацій міста наполегливо рекомендовано обмежити проведення служб і служінь на період карантину. Але це обмеження мирські та тимчасові. Духовно ми святкуємо його за всіма канонами. Як нам порадили святі отці, очільники традиційних українських Церков, під час карантину краще усім утриматися від відвідання Храму, а прочитати молитву і освятити паски може найстарший член родини.

Тож слідуємо заповітам наших Святих Отців. Час карантину – це можливість приділити час своїй сім’ї, спілкуванню, молитві та читанні книг, особливо Біблії! Розумію, що це велика незручність, але здоров’я та життя значно дорожче, прошу зберігати мир, спокій та довготерпіння!

В єдності ми здатні здолати усі загрози! Доброго здоров’я та Божого благословення усім нам! Тож щиро віримо, що з Божою допомогою ми подолаємо всі труднощі і біда омине наших людей. Будьте здорові, бережіть себе та близьких!

Користуючись нагодою дякую всім мешканцям громади, які сьогодні перебувають на передовій боротьби з коронавірусом: медикам, поліцейським, рятувальникам, комунальникам. Всій нашій громаді.

 

З повагою,
Миколаївський міський голова

Олена Цикунова

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: