Перевірки переселенців: як не втратити виплати

Краматорськ | 10:16, 9.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

photo5555 

Перевірки внутрішньо переміщених осіб здійснюватимуть за ризикоорієнтованим принципом. Про це заявив заступник очільниці Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко під час телемарафону, повідомляє Соціальна інформаційна платформа.

«Працівники Національної соціальної сервісної служби на місцях будуть виходити за ризикоорієнтованим принципом для проведення перевірок. Якщо за однією адресою зареєстровано тисячу внутрішньо переміщених осіб, виникає питання, чи можуть вони там фізично жити. Або надходять постійно звернення від правоохоронних органів», – зазначив він.

Окрім того, посадовець нагадав, що в разі відсутності людини на місці, їй залишать повідомлення про необхідність з’явитися в територіальному органі соцзахисту за місцем проживання протягом десяти календарних днів. Якщо людина не з’явиться, виплати їй скасують уже з наступного місяця. Якщо ж вона не змогла з’явитися протягом вказаного терміну з об’єктивних причин, наприклад, потрапила в лікарню, вона може знову звернутися для призначення виплат ВПО».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: