Первые проекты-победители общественного бюджета в Николаевской громаде

Общество | 12:49, 29.12.2021
 Поделиться

Поделиться в

У Миколаївській громаді на Донеччині відомі перші проєкти-переможці громадського бюджету.

Напередодні святкових вихідних автори 16 проєктів-переможців отримали сертифікати на втілення ідей, що сприятимуть реалізації цілей розвитку громади. Церемонія нагородження відбулась на сесії Миколаївської міської ради.

Громадський бюджет – один з найбільш популярних і дієвих інструментів участі громадян у розвитку своїх міст і сіл. У Миколаївській громаді програма бюджету участі реалізується вперше. Тож активність місцевих мешканців і мешканок особливо приємна для організаторів конкурсу, які отримали загалом понад 50 заявок від жителів різних населених пунктів.

Протягом 2022 року проєкти-переможці будуть реалізовані на території міста Миколаївка, смт Райгородок, сіл Рай-Олександрівка та Малинівка. Втім, є й ініціативи, що стосуються всієї громади. Серед них, наприклад, і один з переможців у номінації «Великі проєкти». Це креативна медіаосвітня ініціатива, що передбачає створення відеолітопису громади за участі підлітків та молоді.

Саме зараз Миколаївська громада бере участь у проєкті Зміцнення демократичного врядування. У січні тут відбудуться заходи з публічного моніторингу виконання Стратегії розвитку. А поки що ми раді поділитися добрими практиками, напрацьованими громадою при роботі з бюджетом участі.

По-перше, вся інформація, що стосується громадського бюджету, є відкритою і доступною на офіційному сайті громади (https://bit.ly/3JiKc6v). Це зокрема результати оцінювання поданих заявок (реєстри позитивно і негативно оцінених проєктів), картки аналізу проєктів, підсумки голосування.

По-друге, для презентації проєктів-переможців додатково створили гугл-мапу https://bit.ly/3mqIdTN. На ній можна дізнатись, які ідеї перемогли і де вони будуть реалізовані, хто є автором та скільки коштує кожний окремий проєкт.

Вітаємо Миколаївську громаду з вдалим стартом громадського бюджету та бажаємо нових добрих практик!

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: