Питна вода у Краматорську відповідає вимогам санітарних норм

Краматорськ | 12:01, 5.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

342708 1 
«Східний проєкт» повідомляв, що у місті були зафіксовані, при дослідженні питної води, відхилення від норми по розподільчій мережі. Були прийняті заходи дляч виправлення ситуації і тепер якість води відповідає вимогам Державних санітарних норм, інформує Краматорська районна філієя ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ».
 
«Краматорською районною філією ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» з 24.10.2022 року по 30.10.2022 року досліджено 10 проб питної води з розподільчої мережі за мікробіологічними та 10 проб води за санітарно-хімічними показниками.
За санітарно-хімічними показниками відхилень не зареєстровано.
За мікробіологічними показниками зареєстровані відхилення по розподільчій мережі.
Про відхилення якості води питної філією направлені інформації в КНП «ЦПМСД №1» КМР, Держпродспоживслужбу, ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ», очільнику міської військової адміністрації.
Водопровідні мережі амбулаторій №4,11,12 КНП «ЦПМСД №1» КМР були продезінфіковані з наступним лабораторним дослідженням якості води за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.
За результатами досліджень якості води відхилень не зареєстровано. Вода відповідає вимогам Державних санітарних норм і правил «Показники безпечності та окремі показники якості питної води в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуаціях іншого характеру», затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України 22 квітня 2022 року № 683, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 р. за № 564/37900″.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: