По 50 тысяч гривен на идею: возможности для жителей Славянского района

Общество | 13:54, 13.02.2019
 Поделиться

Поделиться в

Завдяки співпраці з програмою «Active Citizens» від British Council та підтримці від Слов’янської районної ради, Слов’янський район Донецької області долучилося до програми з фінансування та реалізації ідей, направлених на розвитку міста – пітчинг проектів!

Захід розраховано на активних мешканців району. Кожен, хто має цікаві ідеї щодо розвитку місцевої громади, може до 21 лютого подати власний проект для участі у конкурсі, заповнивши онлайн – заявку за посиланням.
Пріоритетні напрямки проектів:
1. Громадський простір
Облаштування місць відпочинку та мальовничих куточків міста, підвищення рівня комфорту паркових та зелених зон для відпочинку і громадських зустрічей.
 2. Культурні
Придумайте, яким чином можна розвинути культуру міста і зробити більш яскравим культурне життя Покровська. Запропонуйте оригінальні заходи або фестивалі, що залучать до міста нових туристів, та розвиватимуть мистецтво.
 3. Екологічні
Придумайте, яким чином можна дадати більшої гармонії з природою, покращити стан екології і рівень екологічної культури жителів своєї громади.
 4. Спортивні
Запропонуйте заходи, події та активний відпочинок задля популяризації серед жителів міста здорового способу життя.
   5. Молодіжні
Запропонуйте проекти, які підтримуватимуть молодих людей, їх активність та ідеї творчої молоді. Чекаємо ідеї на підвищення рівня взаємодії та впровадження платформ спільної дії.
  6. Інклюзивні рішення
Проекти, які можуть бути спрямовані на забезпечення доступу до міських, сільських та туристичних об’єктів людей з людей з інвалідністю.
  7. IT проекти
Застосування сучасних інформаційних технологій для підвищення рівня комфорту і безпеки в місті, створення інноваційних проектів.
Автори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг від Британської Ради, під час якого майстер – фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї та нададуть свої рекомендації по їх реалізації. Тренінг відбудеться 26-27 лютого. А 28 лютого учасники презентують доопрацьовані проекти конкурсній комісії, яка визначить переможців. Час на презентацію – всього 5 хвилин.
Пітчинг проектів реалізується за підтримки Слов’янської районної ради, Британської Ради в Україні (проект «Активні громадяни»), ГО «Міцна громада».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: