Почалася співпраця Краматорської райдержадміністрації та Асоціації «Ärzte der Welt» в Україні

Краматорськ | 15:44, 10.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

314372137 508107641357867 4026446281863741389 n
 
Почалася плідна співпраця Краматорської райдержадміністрації та Асоціації «Ärzte der Welt» в Україні. Голова райдержадміністрації, начальник Краматорської районної військової адміністрації Андрій Панков та голова філії Асоціації «Ärzte der Welt» в Україні Башар Кайлані підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.
 
Сторони співпрацюватимуть задля покращення якості охорони здоров’я, доступу до медичних послуг, безоплатних лікарських препаратів і забезпечення психологічною підтримкою населення, яке безпосередньо постраждало від військових дій.
 
В межах цієї співпраці було надано обладнання для медичного кабінету Центру підтримки ВПО Краматорського району «МиРазом», який знаходиться в місті Дніпро. У Центрі також відбулася зустріч з представниками Асоціації «Ärzte der Welt» в Україні, на якій був присутній перший заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова, з боку Асоціації — бригадний менеджер з громадської охорони здоров’я Ганна Комлєва та бригадний менеджер з громадської охорони здоров’я Олександр Перехрест.
 
Реалізація цілей Меморандуму вже почалась. Щовівторка на базі Центру підтримки ВПО Краматорського району «МиРазом» буде здійснюватися професійний гінекологічний огляд. А у близькій перспективі буде надана можливість перевірити організм на онкомаркери. Всі медичні послуги, нагадуємо, будуть здійснюватися безоплатно.
 
За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Краматорської райдержадміністрації

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: