Поліцейські Слов’янська здійснюють контроль за дотриманням карантинних обмежень перевізниками

Общество | 18:23, 22.10.2021
 Поделиться

Поделиться в

Особлива увага приділяється дотриманню нових правил міжрегіональних перевезень та перевезень у міжміському, міському транспорті в «червоній» зоні епіднебпезпеки.

У зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 співробітники груп реагування Слов’янська разом з співробітниками Укртрансбезпеки проводять заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції, нагадують про правила карантину та відповідальність за їх порушення.

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236, зокрема, зміни передбачають, що міжрегіональні перевезення будуть дозволені за умови наявності у всіх пасажирів (окрім осіб до 18 років) відповідних документів, що підтверджують вакцинування від COVID-19, або негативний на коронавірус ПЛР-тест, який дійсний 72 години, або довідку про те, що людина перехворіла упродовж останніх трьох місяців (наявність антитіл).

Що стосується перевезень пасажирів у міському, приміському, міжміському транспорті, то кількість пасажирів повинна бути не більша, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Також обов’язковим є носіння індивідуальних засобів індивідуального захисту.

Загалом з початку року співробітники поліції Слов’янська спільно з іншими службами провели близько 3000 перевірок. У результаті було виявлено 64 порушення карантину суб’єктами господарювання та 1238 фактів перебування у громадських будівлях і транспорті без маски.

Поліція закликає громадян дотримуватися встановлених правил і берегти своє здоров’я.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: