Как не стать жертвой интернет-мошенников перед праздниками

Важно! | 14:57, 17.12.2021
 Поделиться

Поделиться в

Зазвичай перед святами в інтернет-просторі фіксується підвищена активність різного роду шахраїв, які використовують в своїх злочинних цілях бажання громадян зекономити. Найефективніший спосіб боротьби з шахраями — профілактика. Тому правоохоронці постійно нагадують громадянам про види афер.

Попри значну профілактично-роз’яснювальну кампанію та регулярні попередження з боку поліції, громадяни продовжують потрапляти на гачок аферистів. У майже кожному третьому випадку реєструються афери щодо купівлі або продажу товарів за заниженими цінами через інтернет.

Громадяни намагалися придбати/продати через сайти дитячі речі, гаджети, побутові прилади, меблі тощо. Суми збитків від шахрайства становили від декількох сотень гривень до сотень тисяч гривень.

Напередодні новорічних свят онлайн-магазини навперебій заманюють покупців великими знижками та вигідними пропозиціями. У сезон знижок громадяни витрачають чималі суми. Можливість скористатися святковим ажіотажем не пропускають й інтернет – шахраї.

Так, мешканка Слов’янська стала жертвою «новорічного» шахрайства. 46-річна заявниця розповіла, що кілька днів тому замовила на одному з сайтів новорічну ялинку, перерахувавши всю її вартість наперед. Проте, посилка так і не була відправлена, а продавець перестав відповідати на дзвінки та заблокував її.

У цьому році жителі Слов’янська перерахували шахраям понад два мільйона гривень.

Радимо громадянам, які звикли купувати в Інтернеті, бути пильними особливо напередодні свят.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: