Полиция берет под охрану объекты энергетической инфраструктуры Украины

Актуально | 17:06, 23.02.2022
 Поделиться

Поделиться в

На період роботи енергосистеми України в ізольованому режимі понад 100 об’єктів енергетичної інфраструктури будуть під охороною, заявляють у Національній поліції України.

«Ми наразі звертаємо увагу на об’єкти інфраструктури. Відсьогодні ми перевіряємо об’єкти, зокрема енергетичної інфраструктури. Понад 100 об’єктів енергетичної інфраструктури братимемо охорону. Частину вже взято під охорону», — сказав заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич на брифінгу в середу в Києві.

Він пояснив, що це пов’язано з тим, що із середи-четверга Україну буде експериментально відключено від електропостачання Білорусі та РФ.

«Нацполіція буде готова (реагувати) у разі якихось диверсійних чи інших атак на ці об’єкти, тому що Україна буде ізольована від енергозабезпечення інших держав», — додав він.

За словами Фацевича, охорону цих об’єктів забезпечуватимуть понад 600 поліцейських.

«Поки що це буде тимчасово, на період відключення, далі вже ухвалюватимемо рішення і братимемо під постійну охорону такі об’єкти відповідними підрозділами поліції охорони», — додав заступник голови Нацполіції.

Як повідомлялося, «Укренерго» офіційно повідомило про роботу Об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України в ізольованому від енергосистем Росії, Білорусі та мережі ENTSO-E режимі 24-26 лютого 2022 року.

 

interfax

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: