Поліція Донеччини підтримала молодіжний проєкт «Рівність. Безпека. Право»

Общество | 18:50, 12.04.2020
 Поделиться

Поделиться в

У рамках проєкту в прифронтовому регіоні працюватимуть мобільні групи з 50 представників поліції, а правову допомогу можна буде отримати за телефоном гарячої лінії Донецького юридичного інституту. Програма стартуватиме одночасно в 20 громадах області.

Інноваційна програма, ініціаторами якої стали поліція Донеччини та громадська організація «Маріупольська спілка молоді», орієнтована на створення інформаційної платформи та сервісів підвищення безпеки й правового захисту дітей, які проживають у зоні збройного конфлікту або поблизу лінії розмежування.

Для участі в проекті буде відібрано 20 пілотних шкіл, а отже понад 2500 учнів, вчителів та батьків зможуть отримати правову інформацію від правоохоронців. Саме з ними наші поліцейські та представники Донецького юридичного інституту обговорюватимуть правила поведінки з вибухонебезпечними предметами, питання гендерної рівності, а також ознайомлять їх з існуючими професіями в правоохоронних органах. Відтепер діти точно знатимуть, куди можна звернутися за психологічною або правовою допомогою у складних ситуаціях.

На базі ДЮІ невдовзі запрацює гаряча лінія, звернувшись на яку учасники освітнього процесу та батьки учнів зможуть отримати правову консультацію.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: