Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням мешканцями карантинних обмежень

Общество | 11:04, 30.08.2020
 Поделиться

Поделиться в

В зв’язку зі збільшенням випадків захворювань на COVID-19 за межами Донецької та Луганської областей поліцейські посилюють заходи пропускного режиму на територію визначених регіонів з метою недопущення збільшення випадків інфікування населення.

На території регіону продовжує діяти режим безпеки «червоний», який введено за розпорядженням командувача операції Об’єднаних сил з 28 березня. Режим передбачає обмеження перетину лінії проведення ООС з боку Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

З 1 вересня поліція Донеччини посилює заходи безпеки на всіх стаціонарних та  мобільних блокпостах, які знаходяться на території області. Введено додаткові превентивні заходи та контроль за дотриманням карантинних обмежень. Перетин блокпостів буде здійснюватися через визначені командувачем ООС заходи безпеки.

На порушення правил карантину поліцейські реагуватимуть згідно з чинним законодавством.

Так, з початку карантинних обмежень поліцейські склали 571 адміністративний протокол за ст. 443 Кодексу України про адміністративні порушення (Порушення правил щодо карантину людей), 5 з них – за останню добу.

Просимо ставитися з розумінням до запровадження зазначених вище обмежень та утриматися від поїздок без нагальної потреби. Бережіть себе та своїх близьких!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: