Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records»

Общество | 17:17, 24.07.2021
 Поделиться

Поделиться в

Про цей та інші безпекові проєкти, що успішно впроваджені у системі правоохоронних органів, пропозиції щодо вдосконалення правоохоронної діяльності та основні напрями роботи, орієнтовані на створення безпечного середовища, йшлося 23 липня під час засідання Експертної ради з втілення інноваційних ідей.

Участь у дискусії взяли начальник поліції Донеччини Микола Семенишин, голова Експертної ради ГУНП в Донецькій області Ольга Светлічна, новопризначений заступник голови Експертної ради Валерій Міхєй — регіональний юрист Благодійного фонду «Право на захист», керівники відділів та підрозділів поліції області.

Учасники засідання обговорили стан правопорядку та проблемні питання в діяльності правоохоронних органів, які потребують вирішення на законодавчому рівні. Поліцейські відокремили безпекові проєкти згідно з пріоритетними напрямками, які визначило керівництво МВС України.

Генерал поліції третього рангу Микола Семенишин акцентував увагу на впровадження системи «Custody Records» у відділі поліції Маріуполя, що передбачає запобігання порушень прав людини під час затримання. Проєкт вже успішно працює у Київській та Дніпропетровській області.

Також присутні обговорили пропозиції до Комітету Верховної Ради України з питань вдосконалення правоохоронної діяльності. Зокрема поліцейські зібрали інформацію щодо законодавчих актів, що містять додаткові бар’єри для ведення слідчих, розшукових та превентивних дій.

Окрім того, під час дискусії поліцейські зосередили увагу на пріоритетних напрямах роботи, таких як: протидія незаконному наркообігу, насильство у сім’ї, взаємодія з патрульною поліцією щодо безпеки дорожнього руху, дотримання прав затриманих, боротьба з організованою злочинністю.

Учасники заходу обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: