Поліція Донеччини разом з громадськістю протидіє поширенню наркотиків

Общество | 08:46, 9.11.2021
 Поделиться

Поделиться в

Чат-боти «СтопНаркотик» та «ДійПротиНаркотиків» спеціально створені для тісної співпраці з громадськістю у боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Приєднуйтеся до проєктів у Телеграм. Крок за кроком спільними зусиллями ми подолаємо  наркоманію.

Один з пріоритетних напрямків роботи поліції – боротьба з незаконним наркообігом. Більшість збувачів переходять до тіньового розповсюдження наркотиків — створюють інтернет-магазини у Телеграмі.

Зараз кількість таких інтернет-крамниць стрімко збільшується. Перемогти наркозлочинність можна лише небайдужістю та співпрацею.

Виявляти злочинців у кіберпросторі допомагає чат-бот «СтопНаркотик» https://t.me/StopDrugsBot, розроблений курсантами факультету кіберполіції Харківського університету внутрішніх справ. Його створено саме для блокування каналів розповсюдження наркотиків в мережі інтернет.

У чат можна повідомити про веб-сайти, телеграм-канали та фізичні адреси, за якими здійснюється продаж наркотиків, та навіть зображення адрес «небезпечних» крамниць.

Другий поліцейський чат-бот «ДійПротиНаркотиків» https://t.me/fightdrugs_bot  розроблено співробітниками управління боротьби з наркозлочинністю в Донецькій області ДБН Нацполіції України. Головна його мета – викривати   збувачів, постачальників та організаторів каналів збуту наркотиків.

За допомогою боту громадяни можуть анонімно надати інформацію про відомі факти наркозлочинів.

Користувач може обрати населений пункт, район та надати детальну інформацію щодо осіб, причетних до наркообігу, фізичні адреси, де здійснюється продаж, виготовлення чи вживання незаконних речовин.

Інформація, яка надходить у скриньку бота, всебічно аналізується та перевіряється працівниками кримінальної поліції територіальних підрозділів.

Якщо вам відомі факти незаконного наркообігу, повідомляйте про це на лінію 102 та у поліцейські чат-боти.

Об’єднавшись, ми переможемо наркоманію.

 

Відділ комунікації поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: