Поліція Донеччини розслідує кримінальні порушення проти журналістів

Криминал | 17:35, 4.05.2021
 Поделиться

Поделиться в

Не секрет, що в Україні часто порушуються права журналістів. Одне з напоширеніших правопорушень — перешкоджання професійній діяльності.

За 4 місяці 2021 року в Донецькій області розпочали досудове розслідування у п’яти кримінальних правопорушеннях за ч.1 ст. 171 Кримінального кодексу України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Для оперативної комунікації з представниками ЗМІ Національною поліцією створено спеціальну гарячу лінію — окрему електронну адресу dzisd_media@police.gov.ua, Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України.

Повідомлення, які надходять на інформаційну платформу, потрапляють до департаменту, який оперативно супроводжує кримінальні провадження за правопорушеннями, скоєними проти журналістів.

Протягом 2020 року слідчими (дізнавачами) було зареєстровано 13 кримінальних проваджень щодо правопорушень, скоєних проти журналістів. За результатами проведеного розслідування по 11 справах прийнято рішення про їх закриття.

Загалом станом на сьогодні за ст. 171 КК України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) зареєстровано та тривають слідчі дії по 5 злочинам, за ст. 345-1 КК України (Погроза або насильство щодо журналіста) – 2.

Поліція Слов’янська і Лиману

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: