Поліція попереджає: шахраї продають неіснуючі товари

Общество | 09:55, 12.02.2021
 Поделиться

Поделиться в

20 – річна жителька Слов’янська на одному з інтернет сайтів вирішила замовити одежу. Після погодження з продавцем умов купівлі-продажу, перерахувала за товар 1,5 тисячі гривень. Своє замовлення жінка так і не отримала.

Чим приваблюють потенційних жертв шахраї? Перш за все — необґрунтовано низькими цінами. Поліція продовжує серію публікацій про шахрайські схеми, і наступна схема — купівля через інтернет.

Нерідкі випадки шахрайств, пов’язаних з діяльністю інтернет-магазинів. При замовленні товарів вас попросять внести передоплату, часто шляхом внесення грошових коштів на картку чи якийсь віртуальний гаманець. Далі продавець протягом декількох днів буде придумувати відмовки і обіцяти вам швидку доставку товару, а потім безслідно зникне або надішле неякісний товар.

Якщо ви хочете купити товар по передоплаті, то пошукайте інформацію про магазин в мережі, подивіться, як довго він знаходиться на ринку. Якщо ви маєте справу з сайтом великої або відомої вам компанії, переконайтеся в правильності написання адреси ресурсу в адресному рядку вашого браузера. Переконайтеся в тому, що ви знаєте адресу, за якою ви зможете направити претензію в разі, якщо ви будете незадоволені покупкою.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: