Поліція Слов’янська попереджає автовласників про необхідність збереження свого майна

Общество | 09:28, 3.05.2020
 Поделиться

Поделиться в

Найчастіше жертвами злодіїв становляться господарі «класики». Зловмисники викрадають магнітоли, акумулятори та інше майно.

Так, минулої доби до поліції звернулися двоє жителів Слов’янська і заявили, що вранці виявили свої автомобілі «ВАЗ» і «Москвич» зламаними. В обох випадках невідомі зламали двері та викрали акустику та магнітолу.

Ці випадки є дуже типовими. Власники тільки вранці виявляють факт вчинення злочину, що помітно ускладнює роботу поліції. У тих випадках, коли автомобілі не обладнані сигналізацією, складно встановити навіть свідків злочину. Але правоохоронці проводять об’ємні слідчо-розшукові заходи, щоб встановити злочинців і повернути вкрадене майно власникам.

При зломі салону зловмисників зазвичай «цікавлять» особисті речі господарів машини: мобільні пристрої, дорогий одяг, гаманці та сумки з документами, рідше — автомагнітоли.

Власників машин в таких випадках підводить зайва самовпевненість — їм здається, що залишений під вікнами будинку на ніч транспорт надійно «захищений», що можна на пів години вдень залишити в салоні цінне майно, а іноді — й зовсім не закривати двері. Все це часто закінчується написанням до поліції заяви про крадіжку.

Співробітники поліції закликають мешканців бути пильними і рекомендують автовласникам виявити підвищену увагу до свого майна і не залишати транспортний засіб в погано освітленому або не переглядається з вікна місці. Наявність сигналізації збільшує шанси залишатися єдиним господарем автотранспорту.

Проявляйте підвищену увагу до свого майна!

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: