Поліція закликає приєднатися до чат-боту «СтопНаркотик» адже небайдужість — запорука безпеки!

Общество | 14:09, 16.04.2021
 Поделиться

Поделиться в

На сьогоднішній день продаж наркотичних засобів нерідко здійснюється за допомогою месенджерів. Чат-бот «СтопНаркотик» створений спеціально для блокування таких інтернет-ресурсів. Приєднуйтеся! Разом ми зупинимо наркоторгівлю.

За його допомогою користувачі соціальної мережі «Telegram» по всій території України можуть блокувати інтернет-магазини, які продають наркотичні речовини.

90% продажів наркотичних речовин здійснюється саме через цей інтернет-канал, адже він оснащений спеціальною системою шифрування. А створений чат-бот дозволяє блокувати такі сторінки магазинів.

Поліцейські закликають приєднатися до чат-боту «СтопНаркотик» (https://t.me/stopdrugsbot). В його меню ви знайдете інструкцію для користування, можливість отримання статистики Telegram-каналу, можливості отримання сповіщень і, звісно, меню блокування наркоадресу в Telegram.

Якщо Вам у Вас є відомості щодо осіб, які займаються розповсюдженням наркотичних засобів чи психотропних речовин, звертайтеся за номером «102», або до свого дільничного офіцера поліції.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: