Помер екс-начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Краматорська

Краматорськ | 11:14, 1.05.2023
 Поделиться

Поделиться в

2345гурішкин
 
Відійшов у вічність Володимир Матвійович Гуришкін, який довгий час у Краматорську працював начальником відділу з питань фізичної культури та спорту, був депутатом міської ради.
 
Сумну звістку повідомили в Управлінні фізкульур и та спорту ДонОДА. 
 
За час його трудової діяльності місто активно розвивалося в плані зміцнення та розширення матеріально-технічної бази, особливий розвиток отримали шаховий спорт, а також легка атлетика, проводилося достатньо багато змагань з різних видів спорту.
 
Володимир Гуришкін пов’язав своє життя із спортом зі шкільних років. Успішно займався у відділенні з волейболу, активно брав участь у змаганнях з тенісу, захоплювався баскетболом і футболом. Після закінчення 10 класів залізничної середньої школи № 8 навчався в Кримському педагогічному інституті на факультеті фізичного виховання. Отримав великий досвід профспілкової роботи, очолюючи профком Старокраматорського машинобудівного заводу.
 
Колеги Володимира Матвійовича згадують його як людину відповідальну, принципову, яка користувалася авторитетом серед спортивної спільноти міста та області, серед керівників міських підприємств і установ. Він назавжди залишиться в серцях людей, які його знали.
 
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Володимира Гуришкіна. Світла пам’ять!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: