Попри постанову Кабміну частині отримувачів соціальних допомог доведеться подавати заяви для їх продовження

Краматорськ | 11:06, 2.01.2023
 Поделиться

Поделиться в

170143 1 large
Попри ухвалення Кабінетом Міністрів постанови щодо автоматичного продовження нарахування соціальних допомог протягом усього періоду воєнного стану та одного місяця після його завершення, частині отримувачів таких виплат усе ж доведеться звернутися із заявами до органів соцзахисту. Таке уточнення зробив заступник міністерки соціальної політики Віталій Музиченко під час телемарафону.

За його словами, автоматично продовжать такі виплати, як допомога на дітей, які знаходяться під опікою і піклуванням, виплати на дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю з дитинства, людей, які здійснюють догляд за громадянами, які мають психічні розлади і інвалідність I і II групи, тимчасову допомогу на дітей, батьки яких утримуються від сплати аліментів тощо.

Проте не йдеться про виплати, які базуються на матеріальному (майновому) стані одержувачів.

«Зокрема, це допомога малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям. Для отримання цих видів допомоги потрібно звертатися повторно до органів соціального захисту населення, подавати декларацію, і з урахуванням поданої інформації буде обчислюватись і ухвалюватись рішення про продовження відповідних виплат», — наголосив посадовець.

Для продовження таких виплат потрібно звернутися з відповідними заявами до органів соцзахисту.

Виключення зроблять лише для мешканців тимчасово окупованих територій, регіонів, де тривають або можуть тривати активні бойові дії, відповідно до списку Мінреінтеграції. Їм автоматично продовжать нараховувати абсолютно всі види соцдопомог.

Джерело: social.com.ua.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: