Представниця Краматорська здобула «золото» чемпіонату України з кульової стрільби

Краматорськ | 00:36, 10.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

330137331 879337793374927 5875392732303135470 n

Вікторія Сухорукова здобула «золото» чемпіонату України зі стрільби кульової.

Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту ДонОДА.

2-8 лютого в місті Львів відбувся зимовий чемпіонат України зі стрільби кульової, на якому до числа кращих увійшла представниця Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Вікторія Сухорукова.

Наша спортсменка виборола золоту медаль у вправі ГП-6, що передбачає виконання із пневматичної гвинтівки 60 пострілів по мішені з відстані 10 метрів. Сухорукова показала кращий результат у кваліфікації серед 54 учасниць – 628 очок, на фінальному етапі вибування набрала 261,1 очко, і в матчі за перше місце перемогла Дар’ю Тихову із Херсонської області з рахунком 16-12.

Вікторія представляє на змаганнях місто Краматорськ, наставниками є її батьки: заслужений тренер України Ірина Сухорукова та заслужений майстер спорту України Юрій Сухоруков.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.