При порушенні прав на соціальну підтримку мешканці Миколаївки можуть звернутись на «Гарячу лінію»

Новости компаний | 11:55, 12.10.2018
 Поделиться

Поделиться в

Повідомити про факти порушень, шахрайства та корупції під час надання соціальної підтримки та отримати консультації мешканці Миколаївської громади можуть за телефоном гарячої лінії.

Міністерство соціальної політики за підтримки Світового банку  відкрило «гарячу лінію» з питань порушень при наданні субсидій, соціальної допомоги та соціальних послуг. Вона має на меті запровадження в Україні ефективних механізмів контролю під час надання соціальної підтримки.

За номером 0 800 50 2757 можна повідомити про факти порушень , корупції, та незаконного надання соціальної підтримки з боку посадових осіб, відповідальних за її призначення, а також про випадки незаконного одержання такої підтримки з боку громадян.

Соціологічні дослідження, які було проведено  в Україні за сприяння Світового банку, показали, що переважна більшість наших громадян  нетерпимо ставиться до тих, хто отримує кошти соціальної допомоги незаконно. Відтепер люди зможуть повідомляти про такі факти. Адже гроші на соціальну підтримку виділяються за рахунок платників податків, і їх справедливий розподіл – в інтересах усього суспільства.

Лінія працює з 9:00 до 18:00 у робочі дні без перерви.

Усі дзвінки з території України – безкоштовні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: