Привітання Миколаївського міського голови з Днем вчителя

Праздники | 09:00, 6.10.2018
 Поделиться

Поделиться в

Шановні працівники освіти, дорогі вчителі!
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем  працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері в квітучий сад знань, науки, мудрості.
Бути педагогом — це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею і величезним багажем знань може донести до юних умів найважливіше, допомагаючи добрим словом та вибором життєвого шляху.
Ви формуєте наше майбутнє, завдяки Вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Саме  Ви відкриваєте перед нашими дітьми планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та Батьківщини.
Завдяки Вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.
Висловлюю Вам глибоку вдячність за самовіддану працю, яку Ви присвячуєте найдорожчому в житті кожного із нас — дітям. Низький уклін за те, що вкладаєте в душі своїх учнів «розумне, добре, вічне».
Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у Вашій благородній педагогічній діяльності, міцного здоров`я, творчої енергії та людської поваги! Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а щоденно!
 
З повагою,
Миколаївський міський голова 
Олена Цикунова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: