Про якість питної води у Краматорську

Краматорськ | 09:58, 13.09.2022
 Поделиться

Поделиться в

voda999 
Краматорська районна філія ДУ «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» опублікувала у Фейсбуці інформацію про якість питної води у Краматорську.
 
«Краматорською районною філією ДУ «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» в період воєнного стану здійснюється соціально-гігієнічний моніторинг води питної в розподільчій мережі міста щоденно, атмосферного повітря, водоймищ згідно з планом моніторингових досліджень та за завданнями ТЕБ і НС, виміри гамма-фону в контрольній точці тричі на день.
За вищеозначений період станом на 12.09.2022 року досліджено 407 проб води за санітарно-хімічними показниками, 403 проби води за мікробіологічними показниками.
За останній тиждень досліджено 13 проб води за мікробіологічними показниками, зареєстроване 1 відхилення по контрольній точці – гараж КВП «Краматорський водоканал», де виявлені загальні коліформи в 100 см3. За санітарно-хімічними показниками досліджено 13 проб води питної, відхилень не зареєстровано.
Решта досліджених проб води питної за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками відповідає вимогам Державних санітарних норм і правил ««Показники безпечності та окремі показники якості питної води в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуаціях іншого характеру», затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України 22 квітня 2022 року № 683, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 р. за № 564/37900″.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: