В Бахмуте продолжается строительство колледжа спортивного профиля им. С.Бубки

Спорт | 10:43, 13.01.2022
 Поделиться

Поделиться в

Триває будівництво навчального корпусу для коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки у Бахмуті. З ходом виконання робіт сьогодні, 12 січня, ознайомилися заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін та начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

Єдиний у регіоні навчальний заклад, який сприяє підготовці спортсменів області високого класу – Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки, відновлює повноцінну діяльність після переміщення з тимчасово окупованого Донецька в місто Бахмут. Задля забезпечення коледжу власною базою для проведення навчального і тренувального процесів ведеться спорудження навчального корпусу на 400 учнів і студентів.

У перспективі коледж ім. С.Бубки, який з 2015 року функціонує на базі закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» і орендує стадіон «Металург» для проведення занять з низки видів спорту, має отримати сучасні умови для свого функціонування: 22 навчальні кабінети, актовий зал, тир, 5 спортивних залів, 5 медичних кабінетів, буфет. Також для коледжу збудують спортивні майданчики, сектори для стрибків та легкоатлетичних метань.

Так, на сьогодні зроблено покрівлю, утеплено і оздоблено фасад, завершується влаштування основи для метального поля розмірами 60×80 м, а також другого асфальтного шару бігових доріжок, на який вже навесні нанесуть фінальне сучасне покриття. Тривають внутрішні роботи: заливка підлоги, тинькування стін, облаштування електропостачання, мереж водо- і теплопостачання. Для автотранспорту коледжу будують гараж. Розпочато монтаж глядацьких трибун поруч з футбольним полем

Доповнити навчально-спортивний комплекс має п’ятиповерховий гуртожиток, який раніше був на балансі Бахмутського педагогічного училища. Від нього вже зроблено надземний перехід до навчального корпусу коледжу. Після реконструкції гуртожиток включатиме 206 місць для проживання учнів та студентів, а також їдальню. Наразі за кошти обласного бюджету тут проводиться облаштування нової покрівлі – закріплено майже всі крокви під металочерепицю.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: