Продовжується реєстрація для сертифікації вчителів початкових класів

Краматорськ | 10:38, 1.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

5b753031aa4dc740219145
Триває реєстрація для сертифікації вчителів початкових класів. Участь у сертифікації можуть узяти вчителі початкових класів, які мають стаж педагогічної роботи не менше двох років, пише портал «Освіта».

Охочі зареєструватися для проходження сертифікації мають заповнити реєстраційну картку-заяву, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу, розміщеного на сайті УЦОЯО в рубриці «Сертифікація педагогічних працівників», і надіслати комплект реєстраційних документів на адресу, вказану в реєстраційному повідомленні.

До комплекту реєстраційних документів входить реєстраційна картка-заява, копії паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу педагогічного працівника, копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи та довідка із закладу освіти.

Реєстрація триватиме до 13 лютого 2023 року включно й проходитиме у два етапи: до 05 лютого – у межах граничної кількості для кожного регіону та до 13 лютого – у межах загальної граничної кількості.

Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2023 році буде припинено достроково у разі, якщо 1500 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.

Як відомо, у 2023 році сертифікація буде розширена, й участь у ній зможуть взяти по 500 вчителів з математики і української мови та літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти.

Реєстрація вчителів математики та української мови і літератури триватиме впродовж 01–11 серпня.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: