Проти скорочення ЛОР відділення — у Слов’янську ще одна петиція рекордно набрала голоси

Общество | 13:25, 1.09.2021
 Поделиться

Поделиться в

Наприкінці вересня у Слов’янську зареєстрували петицію з проханням не скорочувати ЛОР відділення. За кілька днів петиція набрала необхідну кількість голосів для розгляду.

Останні кілька тижнів тема зарплат лікарів, скорочення медперсоналу та закриття однопрофільних медзакладів не зникає з інформаційного поля Слов’янська.

Аби якось вплинути на ситуацію, мешканці міста пишуть електронні петиції. Так, 26 серпня зареєстрували петицію під назвою «Проти скорочення ЛОР відділення у Слов’янську». Автор петиції — Юрій Д’яков.

Автор петиції пише, що треба невідкладно зупинити та скасувати скорочення ЛОР відділення та забезпечити всеосяжну допомогу в цьому відділенні. Також просять владу міста виносити на обговорення громади усі питання, які глобально впливають на життя містян.

«У 2018 році міжнародна організація Червоний хрест зробила якісний ремонт будівлі колишньої залізничної лікарні, де знаходиться ЛОР відділення, також було закуплено сучасне обладнання та інструменти. Оновлене відділення обслуговує Слов’янську, Лиманську, Святогірську громади тощо. (Це близько 400 тисяч населення). Саме сюди звертаються прості люди і їхні діти, коли у них застрягла кістка в горлі (буквально), із іншими захворюваннями вуха, горла і носа. Неодноразово спостерігав як бригади швидкої допомоги привозили людей з гострими станами. Тут отримують адекватне лікування. Персонал чуйний і компетентний!

І ось було прийнято рішення скоротити ЛОР відділення до 1,5 ставки лікарів і кількох медсестер, по суті — закрити відділення. 

Крім того, забороняється проводити операції дітям! В якості альтернативи пропонується лікуватися в Краматорську. Але далеко не у всіх жителів міста, а тим більше сіл є можливість їхати в інше місто на лікування», — йдеться у петиції.

За кілька днів петиція набрала 293 голоси з 250 необхідних та потрапила на розгляд міської влади.

Зазначимо, що інша петиція, яка стосується медицини Слов’янська, зібрала голоси ще швидке — 300 за день. Вона стосувалася затримки зарплат працівникам клінічної лікарні.

https://www.6262.com.ua/news/3193705/proti-skorocenna-lor-viddilenna-u-slovansku-se-odna-peticia-rekordno-nabrala-golosi

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: