Протягом вихідних рятувальники Донеччини 18 разів надавали допомогу водіям на дорогах області

Общество | 09:59, 28.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

На території Донецької області в результаті різкого перепаду температур та ускладнення погодних умов, спостерігається складна ситуація на автошляхах. Протягом вихідних, 26-27 січня, рятувальники Донеччини 18 разів залучались для надання допомоги водіям.

Так, 26 січня бійці 8-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області за допомогою буксирувального тросу та автоцистерни відбуксирували рейсовий автобус з 5 пасажирами зі слизької  ділянки дороги на проїжджу частину. Подія сталася на вул. Цилінників у м. Часів Яр. Рятувальники 9-го Державного пожежно-рятувального загону також надавали допомогу водію пасажирського автобусу, що застряг на вул. Захисників України у м. Покровськ.

27 січня бійці 6-го Державного пожежно-рятувального загону двічі залучались для відбуксирування карет швидкої допомоги. Події сталися  у с. Богородичне Слов’янського району та на вул. Штеменко м. Слов’янська.

Аналогічна допомога громадянам, які стали заручниками складних погодних умов, надавалась рятувальниками у Бахмутському, Волноваському, Покровському, Костянтинівському районах, а також у м. Краматорськ, Маріуполь, Торецьк, Селидове. Всього рятувальники вилучили із заметів 10 вантажівок, 5 автобусів, 3 карети швидкої допомоги та 2 легкових автомобілів.

ГУ ДСНС України  у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: