Розклад виступів спортсменів Донецької області на Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо

Спорт | 14:15, 24.07.2021
 Поделиться

Поделиться в

З 23 липня по 8 серпня місто Токіо (Японія) прийме Ігри ХХХІІ Олімпіади, які мали відбутися влітку 2020-го, але були перенесені на рік через пандемію.

У складі олімпійської збірної України на змаганнях у 25 видах спорту виступлять 157 атлетів, серед яких Донецьку область представлять 14 осіб: 9 – легка атлетика, 2 – велосипедний спорт, по 1 – боротьба вільна, кінний спорт, теніс настільний.

Першими свої сили 24 липня випробують: велосипедист Анатолій Будяк (групова гонка на шосе), спортсмен з тенісу настільного Коу Лей (одиночний розряд), представниця кінного спорту Інна Логутенкова (виїздка).

Budiak Anatolii cycling road

Kou Lei table tennis

Logutenkova Inna equestrian

В останні дні Олімпійських ігор виступають марафонці Вікторія Калюжна (7 серпня) і Олександр Сітковський (8 серпня).

Kaliuzhna Viktoriia athletics marathon

Sitkovskyi Oleksandr athletics marathon

Календар виступів інших спортсменів Донеччини на Іграх у Токіо:

— Валерія Кононенко (велоспорт на шосе) – 25 липня;

Kononenko Valeriia cycling road

— Ольга Саладуха (легка атлетика, потрійний стрибок) – 30 липня (кваліфікація), 1 серпня (фінал);

Saladukha Olga athletics triple jump

— Аліна Логвиненко (легка атлетика): естафета 4х400 мікст – 30 липня (забіги), 31 липня (фінал); жіноча естафета 4х400 м – 5 серпня (забіги), 7 серпня (фінал);

Logvynenko Alina athletics 4x400m

— Наталія Семенова (легка атлетика, метання диска) – 31 липня (кваліфікація), 02 серпня (фінал);

Semenova Natalia athletics discus

— Марія Миколенко (легка атлетика, біг на 400 м з бар’єрами) – 31 липня (забіги), 2 серпня (півфінал), 4 серпня (фінал);

Mykolenko Mariia athletics 400m hurdles

— Вікторія Ткачук (легка атлетика): біг на 400 м з бар’єрами – 31 липня (забіги), 2 серпня (півфінал), 4 серпня (фінал); жіноча естафета 4х400 м – 5 серпня (забіги), 7 серпня (фінал);

Tkachuk Viktoriia athletics 400m hurdles

— Сергій Смелик (легка атлетика, біг на 200 м) – 3 серпня (забіги, півфінал), 4 серпня (фінал);

Smelyk Sergii athletics 200m

— Олександр Хоцянівський (боротьба вільна, вагова категорія до 125 кг) – 5 серпня (1/8 фіналу, 1/4 фіналу, півфінал), 6 серпня (втішні сутички, фінал);

Khotsianivskyi Oleksandr freestyle wrestling

— Мар’ян Закальницький (легка атлетика, спортивна ходьба 50 км) – 5 серпня в 23:30 за Києвом (6 серпня о 05:30 за Токіо).

Zakalnytskyi Maryan athletics 50km race walk

Пряма трансляція Олімпійських ігор в Україні відбуватиметься ексклюзивно на Суспільному мовнику. Дивитися змагання можна на телеканалі «UA: Перший» та сайті «Суспільне Спорт».

 

http://vp.donetsk.ua/gorod-region/novosti-regiona/95303-rozklad-vistupiv-sportsmeniv-donetskoji-oblasti-na-igrakh-khkhkhii-olimpiad

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: