Рятувальники Донеччини ліквідували дві масштабні пожежі пшениці на корені

Общество | 13:46, 8.07.2020
 Поделиться

Поделиться в

Посушлива та спекотна погода сприяє швидкому поширенню вогню сухою рослинністю. Подібні пожежі призводять до значного забруднення атмосферного повітря, погіршення якості земельних ресурсів та завдають значної шкоди довкіллю. Крім того, велика кількість диму від випалювання стерні, сухої рослинності, опалого листя створює безпосередню загрозу для життя людини.

Протягом минулої доби рятувальники Донеччини ліквідували дві масштабні пожежі пшениці на корені.

У Мангушському районі вогнеборці отримали повідомлення про пожежу на полі. Прибувши до місця виклику рятувальники з’ясували, що відбувається горіння пшениці на корені та негайно приступили до ліквідації масштабної пожежі, в наслідок якої вогнем було знищено 4 га пшениці.

Подібна надзвичайна ситуація сталася й на території Торецької міської ради. У селищі міського типу Новгородське на одному з полів вогонь знищив 4,8 га пшениці.

Для ліквідації надзвичайних ситуацій від Головного управління було залучено 3 одиниці техніки та 17 чоловік особового складу.

До відома, це вже 4 пожежа на відкритій території, що призвела до втрати значної кількості врожаю.

Шановні громадяни! Закликаємо вас дотримуватися правил пожежної безпеки! Тільки свідоме та відповідальне ставлення до цих вимог допоможе зберегти дорогоцінний врожай. Також, звертаємось й до фермерів! Забезпечте сільськогосподарську техніку первинними засобами пожежогасіння, перевірте справність техніки, наявність іскрогасників, проведіть відповідні інструктажі з працівниками, що задіяні до збору зернових культур. Пожежу легше попередити, ніж потім ліквідовувати. Бережіть хліб від вогню!

ГУ ДСНС України у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: