Рятувальники Донеччини закликають опалювати житлові приміщення безпечно!

Важно! | 18:20, 9.11.2021
 Поделиться

Поделиться в

У період опалювального сезону, коли відбуваються значні перепади температури повітря, спостерігається збільшення кількості виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у побуті. З початку року на території Донецької області виникло майже 4 000 пожеж, на яких загинули 95 громадян, з яких двоє — діти. Тому, для того щоб вберегти домовласників від надзвичайних ситуацій, рятувальники Донеччини проводять профілактичні бесіди у всіх населених пунктах області та нагадують громадянам важливі правила безпеки життєдіяльності.

Для того, щоб уберегти себе та своїх близьких від пожежі, обігріваючись в холодну пору року, потрібно не залишати печі без нагляду та не доручати догляд за ними неповнолітнім, не залишати горючі та легкозаймисті речовини на передтопкових листах або поблизу печей. Окрім того, заборонено використовувати для розпалювання печей бензин, газ й інші види палива та легкозаймистих речовин. Необхідно не допускати перенакалу печей. Під час опалювального сезону потрібно регулярно чистити димарі та печі від сажі не рідше одного разу на три місяці.

Для закріплення отриманої інформації, співробітники ДСНС надають співрозмовникам листівки з правилами пожежної безпеки та номерами телефонів екстрених служб, а також закликають бути відповідальними й берегти себе та близьких від пожежі.

ГУ ДСНС України у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: