Рятувальники Донеччини завершили роботи з відновлення житла у прифронтових населених пунктах

Общество | 08:29, 9.11.2020
 Поделиться

Поделиться в

На Донеччині завершено роботи з відновлення житлових будинків, що були пошкоджені внаслідок бойових дій. Роботи проводилися у прифронтових населених пунктах, зокрема у  с. Лебединське, с. Гранітне, м. Мар’їнка, смт Курдюмівка, с. Бердянське, с. Кодема, с Травневе та у Бахмутському районі. Матеріали для проведення робіт придбані за кошти обласного бюджету, зокрема за рахунок регіонального матеріального резерву Донецької області.

Нагадаємо, з 11 липня у прифронтових населених пунктах області працювали рятувальники з Донеччини, Рівненщини, Чернігівщини, Одещини, Львівщини, Київщини, Черкащини, Сумщини, Харківщини, Кіровоградщини, Вінниччини, Житомирщини та Дніпропетровщини. 30 вересня фахівці Служби порятунку з інших областей повернулися до місць постійної дислокації, а рятувальники Донеччини продовжували відновлювати пошкоджені будинки до 1 листопада.

Протягом 2020 року силами Головного управління та зведених підрозділів ДСНС України усього було проведено відновлювальні роботи за 982 адресами. Підпорядковані підрозділи Головного управління завершили проведення відновлювальних робіт та повернулись до місць постійної дислокації.

 

06.10.2020 р., м. Торецьк, смт. Курдюмівка, вул. Ватутіна, 48(3).jpg    ВОЛНОВАСЬКИЙ Р-Н с. Бердянське вул. Морська, 3.jpg

    с. Кодема вул. Центральна, б. 26 (1).jpeg

ГУ ДСНС України у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: