Рятувальники нагадують миколаївцям правила пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів

Общество | 11:36, 23.11.2019
 Поделиться

Поделиться в

Рятувальники Слов’янська нагадують правила пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів

З метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій рятувальники, звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами.

Під час експлуатації електрообігрівальних приладів необхідно дотримуватись наступних правил: — перед увімкненням обігрівального пристрою переконатись, що він не має механічних ушкоджень; — не вмикати одночасно багато електроприладів у подовжувач, адже електропроводка може не витримати перевантаження; — не розміщувати обігрівач поблизу легкозаймистих предметів; — не накривати радіатор електроприладу та не використовувати обігрівач для сушки одягу; — не обігрівати житло газовими, саморобними та несправними електрообігрівачами; — не залишати ввімкненими електрообігрівальні пристрої під час виходу з будинку.

Під час експлуатації пічного опалення забороняється: — залишати печі які топляться, без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям; — користуватися печами, які мають тріщини; — розміщати паливо та інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором; — зберігати не загашені вуглини та попіл у металевому посуді, встановленому на дерев`яній підлозі або горючій підставці; — сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали; — застосовувати для розпалювання легкозаймисті та горючі рідини.

Пам’ятайте, що виконання цих рекомендацій стане гарантією безпеки для Вас та Ваших близьких. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером “101”.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: