Рятувальники Слов’янська запрошують молодь на навчання

Общество | 09:00, 12.10.2018
 Поделиться

Поделиться в

Робота пожежника-рятувальника — це робота в екстремальних умовах, іноді по багато годин поспіль, в будь-яку погоду без сну і відпочинку. Але це дуже корисна робота: винести з палаючого будинку дитини, витягнути з ополонки потопаючу людину, відкрити зламався замок інваліду, який став заручником власної квартири, врятувати чиєсь життя або майно.

Щоб стати висококваліфікованим пожежникам-рятувальником необхідно професійно оволодіти цією особливою професією.

Оволодіти нею можна в Національному університеті цивільного захисту України, Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності та Вінницькому вищому професійному училищі Львівського інституту безпеки життєдіяльності.

6 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області проводить відбір кандидатів на денну бюджетну форму навчання з терміном навчання 4 роки до вищих навчальних закладів служби цивільного захисту за різноманітними спеціальностями.

У всі вищевказані навчальні заклади приймаються молоді люди у віці від 17 до 25 років, фізично здорові, мають повну загальну середню освіту. Курсанти забезпечуються безкоштовним проживанням, харчуванням, форменим обмундируванням і грошовим утриманням. По закінченню навчання випускники отримують спеціальне звання «лейтенант служби цивільного захисту». Випускники навчальних закладів ДСНС України ГАРАНТОВАНО працевлаштовуються.

Відбір кандидатів до вищих навчальних закладів ДСНС України здійснюється співробітниками відділу по роботі з персоналом 6 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Донецькій області.

За більш детальною інформацією звертатися за адресою: м Слов’янськ, пров. Мартиненко, 1, тел. 2-34-15; 095-80-765-81,  0639756755

https://slavdelo.dn.ua/2018/10/11/ryatuvalniki-slov-yanska-zaproshuyut-molod-na

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: