Самый тяжелый месяц для Донецкой области

COVID-19 | 18:14, 4.12.2021
 Поделиться

Поделиться в

Двома дозами вакцини проти COVID-19 у Донецькій області щеплено 24,53% населення.  Про це голова Донецької облдержадміністраціії, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив на брифінгу у Краматорську. 

«Листопад був, напевно, найважчим місяцем не тільки в цьому році у боротьбі з COVID-19, а взагалі з початку пандемії.   Чотири тижні фіксувалося незмінне зростання рівня захворюваності та госпіталізації. Ми витримали це навантаження.   І я хочу передусім щиро подякувати за це нашим лікарям, медсестрам, медичному персоналу — усім, хто стоїть на передовій охорони здоров’я», —  сказав очільник області.

Він нагадав, що на сьогодні на Донеччині задіяно вже 34 лікарні для боротьби з COVID-19.  Стрімке зростання  захворюваності  було зафіксовано  у  тих населених пунктах, де вкрай низький рівень вакцинації.

«Вакцина убезпечує від тяжкого перебігу хвороби та смерті. Це факт, це доведено. Вірус постійно мутує, і потужність хвиль наростає: першу хвилю і нинішню, четверту, просто неможливо порівняти. Вже у лютому-березні медики прогнозують наростання нової хвилі захворюваності. Звичайно, вона не буде легшою. Тому прошу вас не випробовувати долю. Вакцинуйтеся», — закликав  Павло Кириленко.

В області на сьогодні першою дозою вакцини щеплено 30,75% населення, двома дозами – 24,53%.

На Донеччині  розгорнуто 197 пунктів вакцинації, у кожному з яких є достатньо вакцини.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: