Сергій та Яна Сергєєви з Краматорська допомагають дітям-переселенцям пережити війну

Краматорськ | 10:41, 9.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

318410648 511935657636485 8076433956054257859 n 
Сергій та Яна Сергєєви з Краматорська допомагають дітям-переселенцям, які мешкають наразу у Кам’янці-Подільському, пережити війну, позбавитися важких спогадів і вчать долати страхи.
 
Історію краматорчан, сертифікованих тренерів програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення», опубліковано на сторінці БФ «Надія по всьому світові» у Фейсбуці. 
 
«Сергій та Яна Сергєєви — сертифіковані тренери програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Раніше вони жили в місті Краматорськ Донецької області, але через повномасштабну війну в Україні переїхали в Кам’янець-Подільський Хмельницької області.
 
У рідному Краматорську Сергій та Яна проводили заняття за методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» з дітьми та їхніми батьками, а також збирали групи молодих тренерів, опікувалися їхнім навчанням та були амбасадорами проєкту «Рука допомоги Україні» в Донецькій області.
 
Після переїзду вони не впали у відчай через особисті складні обставини, а навпаки — почали навчати технік зцілення та самодопомоги тих, хто цього вкрай потребує. До того ж, в Кам’янці-Подільському зараз проживає багато переселенців з різних куточків України.
 
Наразі тренери провели вже 8 терапевтичних груп для більше ніж 100 дітей. Групи відбуваються офлайн та онлайн, учасники мають гарні результати: вчаться долати свої страхи і нав’язливі спогади, стають більш спокійними і впевненими у собі, звільняються від болю і важких емоцій, пов’язаних з війною!».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: