Шахістка з Краматорська стала чемпіонкою Британії

Краматорськ | 10:19, 18.05.2023
 Поделиться

Поделиться в

1245камлє
 
Краматорка Каміла Грищенко стала чемпіонкою Британії зі швидких шахів серед жінок. Чемпіонат відбувся у квітні цього року.  Про це повідомили в ДДМА. 
 
Каміла – студентка третього курсу Донбаської державної машинобудівної академії за спеціальністю «Комп’ютерні науки», отримує стипендію Президента України. Має звання майстра спорту України з шахів. Багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів з шахів Донецької області, України і світу.
Серед її здобутків – перше місце серед дівчат до 16 років на Чемпіонаті Європи зі швидких шахів (Румунія, 2018 р.); третє місце серед дівчат до 17 років на Чемпіонаті світу серед школярів (Туреччина, 2019 р.); перше місце у складі дівочої команди на Чемпіонаті світу серед команд школярів з шахів (Вірменія, 2019 р.); перше місце серед дівчат до 18 років на Чемпіонаті світу з блискавичних шахів (Іспанія, 2019 р.); друге місце серед жінок на Чемпіонаті світу з вирішення шахових композицій (Греція, 2021 р.); взяла першу норму Жіночого міжнародного майстру (Англія, 2022 р.); друге місце серед жінок на 45th World Congress of Chess Composition (Об’єднані Арабські Емірати, 2022 р.); перше місце серед жінок на Open Solving Tournament of WCCC (Об’єднані Арабські Емірати, 2022 р.); перше місце серед жінок на 96th Caplin Hastings International Chess Congress (Masters).
 
Окрім шахів Каміла захоплюється іншими видами спорту (футбол, теніс), цікавиться різноманітними культурами світу та політичними поглядами. Серед життєвих цілей – бажання займатися програмуванням.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: