Схема №3 — віконні аферисти. Поліцейські застерігають громадян бути більш обачними, укладаючи угоди

Криминал | 15:26, 7.11.2020
 Поделиться

Поделиться в

Останнім часом почастішали випадки, коли під виглядом успішних менеджерів «віконних фірм» пропонують супервигідні угоди. Ми хочемо застерегти вас, тому розповімо про найпопулярніші шахрайські схеми на віконному ринку. Будьте пильні і ніколи не потрапляйте на гачок шахраїв.

«Дрібний шрифт»

Біда в тому, що люди, спокусившись ціною, як правило, підписують договір, не читаючи. З одного боку, вони обмануті, з іншого — підприємець діяв згідно з договором, в якому не було відображено, кому і що обіцяно. І як результат: замість замовленого вами балконного блоку ви отримуєте тільки вікно.

«Занижена ціна»

До вас додому приходять молоді люди, які представляються працівниками «віконної фірми» і пропонують поміняти вікна по привабливим дешевими цінами. Тут шахраї складно розповідають про акцію компанії на установку вікон, про програму з безкоштовної профілактиці вікон або ж, що тільки у них діють знижки для пенсіонерів на установку пластикових вікон. Після чого беруть гроші, залишають липові квитанції і назавжди зникають.

Спокусившись на привабливу пропозицію, встановити металопластикові вікна зі знижкою, громадяни робили передоплату представникам «фірм» від 5 до 25 тисяч гривень.

Головний захист від шахрайства — пильність. Потрібно ставити питання, уточнювати і контролювати кожну деталь, перевіряти репутацію компанії, читати договори і пам’ятати про шахрайські схеми.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: