Що вирішила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Миколаївці

Общество | 16:09, 28.05.2020
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 27 травня, в Миколаївці відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації від 25 травня  в Донецькій області за результатами минулого тижня, з 18 по 24 травня 2020 року складає:

показник 1 (інцидентність) 17 підтверджених випадків – показник 0,9;

показник 2 (завантаженість ліжок) всього ліжок 563, завантажено 22, показник 3,9;

показник 3 (охоплення тестуванням) за тиждень обстежено в лабораторіях Донецької області 1090 осіб, в лабораторії «ЦГЗ МОЗ України» м. Київ – 692 особи. Всього обстежено 1782 особи, показник складає 13,42 на 100 тис. населення.

За результатами доповідей, з урахуванням обговорення та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» та рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Комісією вирішено:

1. Структурним підрозділам Миколаївської міської ради та її виконавчим органам, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності в межах повноважень забезпечити:

  • Виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

 

  • Виконання постанов головного Державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 22 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в готелях на період карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID – 19), від 21 травня 2020 року № 23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID – 19), від 21 травня 2020 року № 24 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування на період карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID – 19), від 21 травня 2020 року № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID – 19).

 

  • Запровадження поетапного послаблення протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», а також поновлення роботи непродовольчих ринків, з урахуванням місцевої епідеміологічної ситуації, за умови відповідного погодження з компетентними службами в колегіально-комісійному режимі.

Термін: з 27 травня 2020 року

  • Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, у тому числі через засоби масової інформації, щодо положень постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

2. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям на період карантину розмежувати час початку та закінчення роботи суб’єктів господарювання для уникнення скупчення осіб у години пікового навантаження у громадському транспорті, позмінну роботу працівників та/або за можливості віддалену роботу в режимі реального часу через Інтернет.

Щодо відкриття закладів дошкільної освіти Донецької області

1. Відкриття закладів дошкільної освіти здійснюється за результатами комісійних перевірок стану готовності закладів у відповідності до Постанови головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID – 19).

2. Начальнику відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради :

  • Забезпечити виконання постанови головного Державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID – 19).
  • Забезпечити усіх працівників закладів засобами індивідуального захисту (маски, рукавички), дезінфікуючими та миючими засобами, одноразовими паперовими серветками та рушниками, рідким милом тощо.
  • У закладах дошкільної освіти суворо дотримуватись вимог щодо температурного режиму, дезінфекції та провітрювання приміщень. Проводити дезінфекцію поверхонь не рідше, ніж кожні 2 години та відразу після закінчення занять; вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних заходів (в кінці зміни), температурний скринінг, централізований збір та утилізацію засобів індивідуального та колективного захисту, заборонити контактні ігри.

3. Керівникам закладів дошкільної освіти забезпечити:

— працівників п’ятиденним запасом засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів і організувати контроль за їх використанням;

— навчання серед працівників щодо правил використання засобів індивідуального захисту, їх утилізації та контроль над дотриманням цих правил;

— постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників в санвузлах тощо;

— заборону проведення масових заходів;

— ранкове приймання дітей на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов- на вході в приміщення). Батьки або особи, які їх змінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску, знаходитись на відстані до закінчення прийму дитини.

4. Начальнику відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради забезпечити моніторинг стану відкриття закладів дошкільної освіти області, дотримання режиму протиепідеміологічних заходів.

Щодо відновлення транспортного сполучення

1. Структурним підрозділам Миколаївської міської ради та її виконавчим органам, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності в межах повноважень, як організаторам перевезень на автобусних маршрутах загального користування, які здійснюють регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом на міському, приміському та міжміському внутрішньообласному сполучені Донецької області забезпечити виконання постанови головного Державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID – 19).

2. В межах підвідомчих територій, забезпечити здійснення перевірок щодо дотримання санітарних та протиепідемічних норм на час дії карантину автомобільних перевізників, автостанцій та транспортних засобів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: