Школярі із Миколаївки побували на профорієнтаційній екскурсії у відділі поліції

 Поделиться

Поделиться в

Випускники мали можливість побачити, як працює поліція, дізнатись про різні напрямки її діяльності, та отримати інформацію про вступ до вищих навчальних закладів системи МВС.

«Як правильно вибрати майбутню професію?», «Як проходить навчання та робота правоохоронців?», «Які заклади в Україні готують майбутніх поліцейських і юристів» — відповіді на ці та інші питання змогли отримати одинадцятикласники зі Слов’янська та села Рай-Олександрівка.

Екскурсія почалась в актовому залі, де із підлітками спілкувався начальник Слов’янської поліції Сергій Альошин. Він розповів, що професія правоохоронця є цікавою, але досить непростою та відповідальною. Школярі дізнались, у яких умовах зараз працюють співробітники Національної поліції Донеччини, про найбільш резонансні розкриті злочини та приклади героїчних вчинків — окрему увагу було приділено випадкам загибелі правоохоронців, які віддавали своє життя заради захисту громадян.

Співробітники кадрового забезпечення розповіли, якими якостями треба володіти для успішного навчання та подальшого проходження служби, а також надали інформацію про поліцейські вищі.

Надалі підлітки ознайомились з вимогами до фізичної підготовки правоохоронців, змогли приміряти спеціальні засоби, дізнатись про устрій різної зброї та сфотографуватись на пам’ять.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: