Школярі з Краматорська зустрілися з дзюдоїсткою Кариною Саркісян

Краматорськ | 19:14, 10.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

330364620 742146847621370 4446261407637163465 n

8 березня в режимі онлайн регіональним олімпійським осередком Донеччини реалізовано напрямок спортивно-інтерактивного проєкту для дітей і молоді #OlympicLab «Чат з чемпіонами та навички лідерства», засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

25 учнів загальноосвітньої школи № 6 Краматорської міської ради долучилися до зустрічі з Кариною Саркісян – майстром спорту України з дзюдо, призеркою чемпіонатів України, повідомили в Управлінні фізкультури та спорту ДонОДА.

Спілкуючись із дітьми, Карина розповіла про вид спорту дзюдо, про свій спортивний шлях, досягнення всеукраїнського рівня та виступи на міжнародних аренах, наголосивши на важливості дисципліни й мотивації в тренувальному процесі, а також на безумовній повазі до всіх суперників на змаганнях, що є однією з базових олімпійських цінностей. Хлопці та дівчата поставили спортсменці цікаві запитання, і на кожне з них отримали детальну відповідь.

До заходу також долучилися: представниця регіонального олімпійського осередку Донеччини Каріна Ваноян, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко та його заступник Максим Крилевський, вчитель фізичної культури та спорту ЗОШ № 6 міста Краматорськ Наталія Ковальова.

Проєкт НОК #OlympicLab має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: