Школярів запрошують взяти участь в конкурсі есе до Дня Європи

Краматорськ | 12:03, 21.04.2023
 Поделиться

Поделиться в

lor ievropa
Школярам пропонують взяти участь у конкурсі есе до Дня Європи на тему “Євроінтеграційні перспективи України на прикладі країн Центрально-Східної Європи”. Конкурс проводить історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Щоб надіслати свою роботу, потрібно додати файл із текстом до реєстраційної форми. Дедлайн – 10 травня.

«Отримання Україною статусу кандидата на членство в Європейському Союзі стало історичним моментом, який символізує нову віху наших відносин на шляху до повернення України в європейську родину. Сьогодення ставить багато питань: наскільки швидко й ефективно відбуватиметься наша євроінтеграція? Які виклики нас очікують? Який шлях до ЄС пройшли інші країни Центрально-Східної Європи?

Пропонуємо тобі поділитися своєю думкою, взявши участь у конкурсі есе до Дня Європи на тему “Євроінтеграційні перспективи України на прикладі країн Центрально-Східної Європи”. Основними критеріями оцінювання есе є відповідність темі, рівень розкриття питання та оригінальність форми викладення.

Важливо: оцінювати есе буде високопрофесійне журі – викладачі кафедри історії Центральної та Східної Європи КНУ імені Тараса Шевченка.

Всі учасники конкурсу отримають можливість відвідати Київський національний університет імені Тараса Шевченка, дізнатися більше про історичний факультет та навчання в одному з найпрестижніших університетів країни. А три автори найкращих робіт отримають круті подарунки», — повідомляють організатори.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: