Ситуація у Миколаївській МТГ станом на 2 травня

Общество | 15:43, 2.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Ситуація по громаді контрольована, але вже дуже напружена. Керівним складом Миколаївської міської ради суспільно-політична ситуація в громаді контрольована. Робимо планові об’їзди старостинських округів.

Сьогодні були в Райгородоцькому старостинському окрузі. У мешканців цих населених пунктів виникло питання по вивозу ТПВ. Вирішили цю невелику проблему й з завтрішнього дня ТПВ будуть вивозитися,як і раніше. Моніторинговий об’їзд старостатів та ситуація на місцях в громаді показали,що у нас працюють сильні та сміливі люди,які незважаючи на напружену ситуацію навколо, займаються видачею гуманітарної допомоги, евакуацією мешканців, надають медичну допомогу, працюють комунальні служби, виконком, відділ соціальної допомоги, ведеться робота з соціально незахищеними верствами населення, ведеться освітня робота та працюють поліцейські офіцери на своїх місцях.

Висловлюємо велику вдячність тим працівникам структурних підрозділів Миколаївської міської ради,які залишилися в громаді й всіляко допомагають в різних сферах життєдіяльності громади. Окрема вдячність волонтерам. Це справжні янголи швидкої допомоги! Кожного разу, коли проводимо робочу нараду з керівним складом міської ради, начальниками структурних підрозділів, керівниками комунальних підприємств та представниками поліції, ДСНС щодо життєдіяльності громади на теперішній час, вирішуємо питання покращення життя переселенцям,

яких в громаді зафіксовано близько 30 ,серед яких 4 дітей.

На території громади функціонують торгівельні точки, які забезпечені необхідною для життєдіяльності людини групою товарів. Так,деякі магазини закрилися, але залишилися такі, які в змозі забезпечити життєвонеобхідним товаром мешканців. Велика їм за це вдячність. Так, можливо не завжди є в продажу цукор,мука,олія,але підвезення товарів здійснюється і всі мають можливість наповнити свої продуктові кошики. Хліб є на всіх торгівельних точках в достатній кількості. Так, не змінилося проблемне питання щодо аптек. Але його повинні вирішувати ті люди,чиї аптеки знаходяться на території громади. Це питання актуальне на сьогодні.

Так, як і питання щодо заповнення банкоматів готівкою. Хоча в м.Миколаївка банкомат періодично заповнюється. Далі, газо, водо, електропостачання є. Медичні заклади працюють. Так, мало залишилося лікарів, але медичну допомогу при зверненні є кому надати. Ми по праву пишаємося сьогодні цими сміливими людьми, які живуть і працюють в різних структурах, але які завжди поруч з нами!

Перемога вже скоро! Слава Україні! Як і кожного ранку, в Миколаївській МТГ, керівний склад міської ради, всі присутні на робочих нарадах при міському голові, схиляють голови та хвилиною мовчання вшановують пам’ять загиблим мешканцям нашої громади, а також всім загиблим українцям..

Міський голова Олександр Гадяцький

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: