Скільки мільйонів мешканці Донеччини заборгувати за комуналку

Общество | 13:44, 13.11.2021
 Поделиться

Поделиться в

Державна служба статистики України опублікувала дані про заборгованість всіх областей України за комунальні послуги.

Держстат продовжує публікувати цікаві дані про різні сфери життя в Україні. Раніше від Державної служби статистики ми вже дізналися про те,

10 листопада Служба опублікувала інформацію про заборгованість в Україні за комунальні послуги станом на 30 вересня. Звісно, зараз цифри змінилися. Але пропонуємо все ж дізнатися, за які комунальні послуги Донецька область мала найбільші борги станом на кінець вересня.

Згідно з даними Держстату, серед усіх комунальних послуг Донеччина найбільший борг має за газ— 3 млрд. 124 млн. Але це не найбільший показник в України. Тут нас випереджає Одещина з сумою 3 млн. 431 тис. грн.

Борг Донецької області за тепло— 1 млрд. 771 млн. грн. Тут слід сказати, що більшу суму заборгувала Дніпропетровська область — 2 млн. 410 тис. грн. А ще більший борг — у Харківщини — 3 млн. 660 тис. грн.

Трохи менше Донецька область заборгувала за водопостачання — 928 млн. грн. І в цій послузі нас випереджає Дніпропетровщина — 1 млрд. 197 млн. грн.

Борг нашої області за електроенергію — 727 млн. грн. За електроенергію це найбільша сума серед всіх областей.

За управління багатоквартирними будинками Донеччина заборгувала 406 тис. грн. І знову нас випередила Дніпропетровська область (1 млрд. 072 млн. грн.) та Харківська (459 млн. грн).

Найменший борг у нас — за поводження з твердими побутовими відходами — 99 млн. грн. Більший борг за вивезення сміття мають Харківська (177 млн. грн) та Дніпропетровська (331 млн. грн.) області.

 

https://www.6262.com.ua/news/3253891/skilki-miljoniv-meskanci-doneccini-zaborguvati-za-komunalku

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: