Слов’янська ЦРЛ отримала медичне обладнання в якості гуманітарної допомоги + Фото

Медицина | 13:28, 6.07.2020
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 6 липня, делегація на чолі з Надзвичайними та Повноважними Послами Республіки Польща, Латвійської республіки, Естонської Республіки та Словацької Республіки в Україні завітали до Слов’янської центральної районної лікарні для урочистої передачі гуманітарної допомоги мешканцям Донецької області.

Слов’янської ЦРЛ  отримала медичне обладнання для клінічної бази лікувальної, учбової і наукової роботи Донецького медичного університету (кафедри хірургії), медичні багатофункціональні ліжка, два апарата ШВЛ, засоби індивідуального захисту та дезінфікуючи засоби для поверхонь в рамках боротьби з COVID-19.

Голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко подякував гостям за плідну співпрацю, підтримку та допомогу у такий складний час.

Делегація оглянула хірургічне відділення Слов’янської ЦРЛ, а саме операційну та блок інтенсивної терапії. Саме там буде розташоване медичне обладнання, яке було надане в якості гуманітарної допомоги.

Гуманітарну допомогу отримала також і Луганська область.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: