Слов’янську ТЕС відвідали члени Комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП

Новости компаний | 17:45, 12.06.2020
 Поделиться

Поделиться в

12 червня поточного року, у рамках виїзного засідання Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг у Донецьку область, головну структурну одиницю «Донбасенерго» — Слов’янську ТЕС відвідали народні депутати, в тому числі Анна Скороход, Максим Єфімов, Сергій Нагорняк, Олександр Юрченко, Остап Шипайло, Володимир Мороз, Дмитро Припутень, Юрій Камельчук.

Народні обранці обговорили антикризові заходи, які плануються до реалізації з метою стабілізації роботи в енергетичній галузі України.

Директор Слов’янської ТЕС Валерій Черепій представив гостям проєкт будівництва нового енергоблоку станції, а також розповів про укладений контракт на суму $ 684 млн зі світовим лідером будівництва вугільних енергоблоків — китайською компанією Dongfang Electric International Corporation (м. Ченду, провінція Сичуань).

Голова Правління «Донбасенерго» Едуард Бондаренко наголосив на тому, що на даний час проєкт будівництва енергоблоку № 6 Слов’янської ТЕС супроводжує досвідчений міжнародний консультант — компанія Ernst&Yang, яка входить до «Великої четвірки» й надає аудиторські, податкові та юридичні послуги. «Ми покладаємо надії на нашого партнера в рамках процесу одержання державної гарантії України під проєкт і забезпечення держпідтримки», — зазначив Е. Бондаренко.

Напередодні народні депутати відвідали шахту 1/3 «Новогродівська», де зустрілися із представниками шахтарських колективів.

Члени Комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП також побували на інших об’єктах у Миколаївці, побудованих «Донбасенерго» для жителів міста — спортивно-оздоровчому комплексі «Енергетик» та готелі «Зоря».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: