Сьогодні Через інформаційну блокаду мешканці Маріуполя вірять, що російська армія вже на Хрещатику – радник мера

Война в Украине! | 09:47, 3.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Російські окупанти тримають мешканців Маріуполя у повній інформаційній блокаді та розповсюджують власну пропаганду, через що ті вірять, що армія держави-агресора нібито отримала контроль над Харковом та Києвом. Про це повідомив у телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, — передає Детектор Медіа.

«Окупанти наглухо закрили всі інформаційні потоки в місто та назовні. Можна дивуватись, але маріупольці на зараз в місті впевнені, що російські солдати марширують Хрещатиком, Харків під контролем росії та кожного чоловіка з Маріуполя при виїзді відправляють на фронт.

Більш того, задля утримання цієї блокади окупанти жорстко контролюють фото та відео. Ти не можеш почати робити навіть селфі без окремого дозволу солдат, а навіть при його отриманні – російській солдат завжди поруч і контролює, що ти зняв», – написав Андрющенко.

За його словами, вільно знімати в місті можуть тільки пропагандистські російські ЗМІ та працівники ФСБ.

«Саме тому ви можете побачити або точно вивернені кадри «благодарних маріупольців», або щось зняте швидко з машини. При виїзді на фільтрації теж видаляється весь контент, який може показати правду життя. Саме тому ми дивуємось «картинкам мирного життя», а маріупольці жахаються того, що «Зеленський назвав всіх маріупольців зрадниками і пообіцяв тюрму кожному»»,  – додав радник міського голови.

Через інформаційну блокаду мешканці Маріуполя вірять, що російська армія вже на Хрещатику – радник мера | Новини (6262.com.ua)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: