Спортсмени з Краматорська вибороли призові медалі Кубку Європи з самбо

Краматорськ | 11:57, 9.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

imgonline com ua 2to1 aDNBIKAttJ

За підсумками Кубку Європи з боротьби самбо, що 1-6 грудня пройшов у Румунії, спортсмени Донецької області здобули 4 медалі.

Владислав Руднєв у ваговій категорії до 79 кг виборов «золото» у бойовому розділі та «срібло» в спортивному розділі самбо, Дмитро Стеценко став переможцем категорії до 88 кг у спортивному розділі (обидва представляють Краматорськ).

Також Єлизавета Моренко з Бахмута додала до скарбнички «бронзу» категорії понад 80 кг у спортивному розділі.

Загалом, протягом тижня з 28 листопада по 4 грудня представники Донеччини вибороли 5 нагород на міжнародних змаганнях, з яких 3 золоті, 1 срібна та 1 бронзова.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.