Статистику захворілих на коронавірус тепер будуть давати по-новому

Медицина | 09:16, 27.10.2020
 Поделиться

Поделиться в

У зв’язку зі створенням Краматорського району та проведенням місцевих виборів, місці з якими стартував і новий етап адмінреформи, інформацію про хворих коронавірусів будуть давати по кожній ОТГ (об’єднаної територіальній громаді), а не по містам і районам області. Про це повідомив у Фейсбуці голова ДонОГА Павло Кириленко.

«25 жовтня по всій Україні успішно відбулися місцеві вибори, а разом із ними розпочався новий етап адміністративно-територіальної реформи в нашій державі. Нагадаю, у липні цього року Верховна Рада України ухвалила рішення реорганізувати устрій країни, укрупнивши райони (раніше їх було 490, тепер – 136) та передавши значну частину повноважень на нижчий рівень самоороганізації – до об’єднаних територіальних громад.

Перехідний період для передачі повноважень старих районів новим районам триватиме до середини наступного року, але розпочинається він фактично від дня виборів.

Тому від сьогодні ми оновлюємо спосіб ведення статистики хворих на коронавірусну хвороби в області. Замість інформації за крупними містами та районами тепер даємо показники по кожній ОТГ. Оскільки було здійснено повний переоблік, сьогоднішні цифри всюди трохи відрізнятимуться від вчорашніх: наприклад, частина хворих, раніше віднесених до Маріуполя, зараз віднесені до Сартанської ОТГ, а частина хворих, раніше віднесених до Слов’янського району, зараз віднесені до Миколаївської ОТГ.

Звертаю увагу, що на мапі підписані тільки адміністративні центри громад, але кількість хворих подана по всій території ОТГ.

За понеділок, 26 жовтня, коронавірусну хворобу на Донеччині діагностували ще у 118 осіб, зокрема у 4 дітей:
– 36 у Краматорській ОТГ;
– 33 у Маріупольській ОТГ (3 дитини);
– 13 у Бахмутській ОТГ;
– 10 у Торецькій ОТГ;
– 6 у Дружківській ОТГ;
– 5 у Покровській ОТГ;
– 4 у Кальчицькій ОТГ;
– по 3 у Мангуській та Нікольській ОТГ;
– 2 у Селидівській ОТГ;
– по 1 у Мирноградській, Костянтинівській та Мирненській ОТГ».

http://vp.donetsk.ua/gorod-region/novosti-regiona/86200-statistiku-zabolevshikh-koronavirusom-teper-budut-davat-po

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: