Суд по справі директора Слов’янського аграрного коледжу не відбувся

Общество | 14:50, 18.07.2019
 Поделиться

Поделиться в

У червні цього року Луганський національний аграрний університет (ЛНАУ) розірвав договір із Тетяною Плаховою директором Слов’янського аграрного коледжу, який є структурним підрозділом вишу.

Під час зустрічі із керівництвом виконкому та ДонОДА, яка відбулася 5 липня, працівники аграрного коледжу озвучили, що, на їх думку, Тетяну Плахову звільнили з посади директора через її перешкоджання діяльності ректору університету. Трудовий колектив стверджував, що ректор дозволив підприємцю незаконно обробляти землю, власником якої є коледж.

Помічник ректора ЛНАУ Леонід Колобов прокоментував, що між новим ректором, який приступив до посади в листопаді минулого року, і Тетяною Плаховою не досягнуто взаєморозуміння. Що стосується зняття директора з посади, то тут представник вузу спирається на ст. 43 Закону про вищу освіту. Контракт з Тетяною Плаховою був розірваний на основі рішення вченої ради.

Через Слов’янський міськрайонний суд Тетяна Плахова намагається відстояти своє право повернутися до посади директора і довести незаконність рішення ЛНАУ.

18 липня мало відбутися засідання суду для розгляду справи за позовом Тетяни Плахової про скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі. Однак засідання було перенесено на 29 липня, оскільки представники університету знаходяться у відрядженні. Тетяна Плахова озвучила, що вважає це затягуванням справи. Суддя Гончарова зазначила, що представник відповідача, тобто університету, в перший раз не з’явився на засідання.

Про деталі конфлікту між Слов’янським аграрним коледжом та Луганський національний аграрний університет читайта в нашому наступному матеріалі.

 

https://www.6262.com.ua/news/2456625/sud-po-spravi-direktora-slovanskogo-agrarnogo-koledzu-ne-vidbuvsa

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: